Radio Vizioni

88.1MHz FM Stereo

top-banner

Sat12202014

Last updateFri, 08 Mar 2013 9am

LAJMET E FUNDIT

Bëhen me pagesë rrugët gjermane

Bëhen me pagesë rrugët gjermane

Tarifa vjetore për shoferët e ...

Arrestohen dy zyrtarë të OSHP'së

Arrestohen dy zyrtarë të OSHP'së

​Dy zyrtarë të Organit Shqyrtu...

Rama e përsërit: Serbia ta njoh Kosovën

Rama e përsërit: Serbia ta njoh Kosovën

Kryeministri i Shqipërisë, Edi...

Arrestohet, tenton ta kalojë kufirin me armë

Arrestohet, tenton ta kalojë kufirin me armë

]

Në pikën e kalimit kufitarë n...

QEVERIA MIRATOI BUXHETIN PËR VITIN 2015

QEVERIA MIRATOI BUXHETIN PËR VITIN 2015

E drejtuar nga kryeministri Is...

Kontakti

Adresa: Rruga : "Skënderbeu", përballë ish Gërmisë 11 000 Podujevë, Kosovë tele në studio Mobil: +37744 292 483 049/ 63 63 66 | Tel....

Sponsor

sponsor

Urime dhe Pershendetje

Urime dhe pershendetje

Njoftohen të gjithë bashkëatdhetarët se urimet e tyre familjare mund t’i dërgojnë edhe përmes: Western  UNINON  dhe MONEY GRAM .

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image